Nie ma bardziej kobiecego elementu garderoby jak spódnica.

Spódnica nie dość, że wyraźnie podkreśla kobiece kształty, to jeszcze możesz ją dodać do wielu stylizacji. Od casualowych outfitów po bardziej wymagające eleganckie okazje – zawsze warto ją mieć na sobie.
Krążą mity że panowie grają pierwsze skrzypce w podrywaniu, ale to nieprawda. Oczywiście chcą i starają się o kobiety. Jednak że o te które ich wcześniej uwiodły swoim wdziękiem. A do tego jak najbardziej można zaliczyć szpilki, czerwone sukienki, biżuterie. I nie będzie takiego który się oprze. Wiedząc takie rzeczy, każda kobieta może mężczyznę wprowadzić do swojego życia jak za rączkę :)  Marlena Dietrich kiedyś powiedziała: "Mężczyzna bardziej interesuje się kobietą, która interesuje się nim, niż kobietą, która ma piękne nogi".Jak jeszcze bardziej zwrócić na siebie jego uwagę ?

Na początek spójrz przez kilka sekund facetowi w oczy, później możesz się zmieszać i np. spojrzeć w dół. Po czym powtórz to kolejny raz. Daj mu siebie zauważyć jeszcze bardziej, przejdź obok niego że niby do toalety. W lokalu świetnie działa, jak magnes zabawa słomką przy ustach, czy kosmykiem włosów. Faceci będą się przyglądać, właściwie sami nie wiedząc dlaczego :) Druga sprawa jak już zaczniecie rozmawiać bo po takim rytuale zapewno do ciebie podejdzie z komplementem a więc również będziesz musiała mu się odwdzięczyć tym samym co ciekawe faceci jeszcze bardziej od kobiet łakną komplementów. Czasami banalna pochwała zrobi niesamowite wrażenie.Troszkę historii 
Była noszona już w średniowieczu, ale upowszechniła się dopiero w latach 50. XX wieku. Pierwsza spódniczka mini została zaprojektowana przez Brytyjkę Mary Quant w 1958 roku. Od tamtego czasu model damskiej spódnicy, mimo wzlotów i upadków, przewija się przez kobiecą modę.