Nowy związek może być nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli masz za sobą już kilka nieudanych relacji. Jeśli jesteś zmęczona niepowodzeniami w życiu miłosnym, być może powinnaś bliżej przyjrzeć się temu, jak wyglądają początki Twoich relacji z partnerem.

Czasem trzeba lepiej  zrozumieć samą siebie, aby móc stworzyć zdrową, szczęśliwą i długotrwałą relację. Oprócz radości z nowej relacji, czekają Cię również trudne rozmowy, podejmowanie decyzji i mnóstwo obaw. Sprawdź z czym będziesz się musiała zmierzyć rozpoczynając nowy związek.

Ustalcie jaki charakter ma wasza relacja, czy bardziej skłania się do tradycyjnego związkowu czy bliżej partnerskiemu ? Chcecie mieć przygodę bez zobowiązań czy może chcecie ze sobą zamieszkać ? Żeby uniknąć konfliktów i kłótni najlepiej jak obydwoje będziecie wiedzieć jakie są wasze uczucia do drugiej połówki.

Nagle zjawia się była. Niestety tak to jest w nowym związku że może pojawić się była twojego faceta. Nie każdemu jest łatwo się pogodzić z rozstaniem i bywają próby odzyskania swojej dawnej miłości. Będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i zrezygnować z negatywnych emocji które w niczym nie pomogą a jedynie mogą pogorszyć. Spokojnie w końcu była partnerka odpuści.

Czy on napewno jest dla mnie ? Jeśli jest to początek waszej znajomości to napewno masz obawy co do tego czy on napewno jest dla ciebie właściwy. Możesz mieć obawy czy będziecie do siebie pasować lub czy uczucia którymi się dażycie są prawdziwe. Musisz się przygotować na wiele szczerych rozmów na ten temat aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Przyjaciele. W trakcie waszej znajomości napewno poznasz jego przyjaciół. Zapewne będziesz oczekiwała ich akceptacji, lecz nie zapominaj że ty również będziesz musiała ich zaakceptować ponieważ są dla twojego faceta ważnymi osobami.

Poznawanie życia twojego faceta. Poznawanie twojego wybranka to również poznawanie jego życia. Gdzie spędza wolny czas, co kocha, gdzie pracuje. Jakie miał życiowe doświadczenia i obawy. Jakie ma plany na przyszłość. Wszytkie te rzeczy w perspektywie czasu mogą stać się waże również dla ciebie.